A kezdetek kezdete
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kezdetek kezdete


 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
ChatBox
Staff
••Staff••
Staff~Angi
••Admin••
Caroline Forbes
Katherine Pierce
Niklaus Mikaelson
Legutóbbi témák
» A Múlt Kísértése...
Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimePént. Május 03, 2013 11:05 pm by Niklaus Mikaelson

» Intoxication
Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 7:13 am by Niklaus Mikaelson

» Daily Diaries
Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 2:59 am by Niklaus Mikaelson

» Love Bites
Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 6:04 am by Niklaus Mikaelson

» Vampire Diaires
Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2013 7:48 am by Vendég

» Hpfantasy,harry potter
Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 12:17 am by Vendég

» Tatia Charlotte Petrova
Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 1:08 am by Tatia C. Petrova

» Our Diaries ~ Vámpírnaplók
Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 3:33 am by Niklaus Mikaelson

» Ourdiaries~ Vámpírnaplók
Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 8:25 am by Katherine Pierce

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Kedd Ápr. 16, 2024 4:33 am-kor volt itt.

 

 Tatia Charlotte Petrova

Go down 
SzerzőÜzenet
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jan. 30.
Tartózkodási hely : Három lépéssel mindig előtted

Tatia Charlotte Petrova Empty
TémanyitásTárgy: Tatia Charlotte Petrova   Tatia Charlotte Petrova Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 1:08 am

Tatia Charlotte Petrova Tumblr_lyp8twQBRi1qmrg0eo1_500
Adatok:

A karaktered neve: Tatia Charlotte Petrova
Faja:Original vámpír
Kora:800 körül, de ki számolja
Neme:Nő
Szerelme:egykor Klaus és Elijah között őrlődött, de ma már csak megvetést érzek

Jellemzés:
Egy gyönyörű és utánozhatatlan szépség vagyok. Az bőröm porcelán fehér, és bársonyos érintésű. Az arcom sokat elárul rólam. Leginkább, hogy egy ártatlan, naiv lányka vagyok. De ez koránt sem így van. Belülről egy igazi ördög vagyok. Ez csak a látszat. a szemeim gyönyörű barna káprázatúak. ezekkel a szemekkel szoktam mindenkit elbájolni. Az orom pisze még is arányos, az arcomhoz képest. Hajam mogyoró barna színű, amit egyenesen hordok legtöbbet. Persze ha bálra, ünnepséget vagy ilyen eseményekre megyek göndör lesz a hajam. Szeretem kényeztetni magamat. Sminkre nem lenne szükségem, hiszen így is gyönyörű vagyok. Ennek ellenére minden alkalomkor magamra kennek elég erősen és kihivalkodó sminkjeimet. Ettől érzem magam teljesnek. Vagy is csak félig, mert a ruhám hiányzik. Ki nem lépnék a bejárati ajtó, ha nem feszülne rám a nadrágom, vagy a mini ruhám. Szeretek vonzó, szexi és kitűnni a tömegből. egyedi voltam mindig is és most is az vagyok. Leginkább olyan ruhát veszek magamra, ami megmutatja ki is vagyok valójában. A mély dekoltázsomat szeretem látható szemek elé rakni. Ez vagyok én, nem szeretsz? Nem érdekel már semmi és senki nem érdekel.

Milyen is vagyok?! Romlott, magabiztos, erélyes, szabad szellemű, bátor. Elérem a célom bármi is legyen az. Önző, manipulatív, ellenséges, rideg, szemérmetlen személyiségem van. akárkivel képes vagyok kacérkodni és játszódni. Kedvem szerint játszadozok a férfiakkal. Ha megunnom az egyiket eldobom, és jöhet a következő. Könnyedén, és egyszerűen az ujjaim köré csavarok bárkit. Csak egy pillantás rám és elbájoltam mindenkit. Erős jellemem van, nem adom fel soha. Mindig, minden esetre van tervem. Ritkán lep meg valami. Nem rettenek vissza semmitől, élvezem, ha valaki torkának eshetek, ha az összes vért kiszívom a testéből, és élete lenül hullik össze a földön. A kezemhez már rengeteg embervére szárad. Nem érzek fájdalmat, bűntudatot, mióta Klaus és a családja tönkretett engem. Megvetés, szánalom és kegyetlenség van bennem. Ennyi érzelmet tudok nyújtani. Ezt mutatom mindenki felé. Viszont legbelül, mondom nagyon belül érző lélek vagyok. Ha valakit megszeretek, azt örökre szeretni fogom, de ha hátba támad a temetőben végzi.


Előtörténet:
300 szavas! Szerepjátékpélda nem jó!
Vissza az elejére Go down
 
Tatia Charlotte Petrova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A kezdetek kezdete :: Karakterek :: Készülő karakterek-
Ugrás: